navigace

 

   » PRODEJ VOZŮ

   Mobil: +420 774 882 471

   E-mail: balak@balkar.cz

 

   » SERVIS A OPRAVY

   Tel.: +420 387 240 720

   Mobil: +420 777 635 168

   E-mail: servis1@balkar.cz

   Mobil: +420 774 882 470

   E-mail: mikes@balkar.cz

 

   » NÁHRADNÍ DÍLY

   Tel.: +420 387 240 720

   E-mail: servis@balkar.cz

 

   » OTEVÍRACÍ DOBA

   Po-Pá: 7:15-17:00

   So: Zavřeno

   Ne: Zavřeno

 

   » GPS:

    48°57'23.569"N, 14°29'37.122"E

 

 

 

                        

O firmě Auto Balkar                                                         

Naše českobudějovická firma BALKAR s.r.o. Vám nabízí své služby v oblasti nezávislého zprostředkování prodeje a servisu automobilů značky Kia. Jsme nezávislým dealerem a servisem specializujícím se na vozy Kia v  jižních Čechách s velmi dlouhou tradicí. Dokážeme uspokojit i nejnáročnější zákazníky, stejně jako vyhledat kvalitní a výhodné řešení při zprostředkování nákupu automobilu s jedinečnou 7 letou zárukou.


Naše historie a konkurenční výhoda

Firma BALKAR s.r.o. byla založena roku 1994 a již od svého založení se specializuje na prodej a servis nových vozů původem z Asie, zpočátku výhradně z Japonska - za dobu našeho působení jsme získali bohaté zkušenosti s vozy japonských značek Daihatsu, Toyota a samozřejmě Subaru. Od roku 1997 společnost BALKAR s.r.o. rozšířila své působení z čistě japonského portfolia značek i o tehdy téměř neznámou korejskou automobilku a stala se tak autorizovaným dealerem značky Kia. Postupem času se korejské vozy začaly prosazovat na našem trhu a i díky kvalitním prodejním a servisním službám poskytovaným firmou BALKAR s.r.o. získala značka Kia velkou popularitu a stala se jednou z nejprodávanějších značek na českém trhu. Že naše firma měla na tomto velkém úspěchu nemalý podíl dokazuje i skutečnost, že společnost BALKAR s.r.o. získala různá ocenění, například od značky Kia "Dealer roku 2008", stala se "Platinovým dealerem" značky Kia a dlouhodobě se zařadila mezi nejlepší dealery této značky v České republice.

Avšak v důsledku neustále se zvyšujících finančních i administrativních nároků, spojených s činností autorizovaného prodeje a servisu vozů značky Kia, se společnost BALKAR s.r.o. rozhodla ukončit autorizovanou spolupráci se značkou Kia. Od 1.dubna 2014 již jsme plně nezávislým dealerem a servisem specializujícím se na korejské automobily.

Díky naší nezávislosti, osobnímu přístupu k našim zákazníkům, dobré efektivitě naší činnosti a velice bohatým zkušenostem, které firma BALKAR s.r.o. za dobu svého působení získala, jsme tak našim zákazníkům schopni nabídnout své kvalitní a vysoce specializované služby za nejlepší ceny. Široká základna našich stálých zákazníků, kteří získali pozitivní zkušenosti se službami poskytovanými firmou BALKAR s.r.o., nás jen posiluje v dalším snažení a v neustálem zlepšování našich služeb, neboť pro nás je spokojenost našich zákazníků klíčová a klademe na ní velký důraz.


Autosalon

Při návštěvě našeho autosalonu Vám náš prodejce představí aktuální modelovou nabídku vozů KIA. Jsme připraveni prodiskutovat s Vámi Vaše potřeby a vzhledem k šíři modelové řady vybrat takový vůz, který plně vyhoví Vašim požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si konzultaci s prodejcem nebo testovací jízdu. Zprostředkujeme Vám prodej Vašeho vysněného vozu k Vaší plné spokojenosti.


Servis

V našem servisu Vám zajistíme úplnou péči o Váš vůz Kia v rámci záruční doby i po ní. Obraťte se na našeho přijímacího technika, domluvte si konzultaci nebo rovnou servisní prohlídku a získejte pozitivní zkušenosti s profesionálními servisními službami firmy BALKAR s.r.o.

Na základě tzv. "Blokové výjimky", dle nařízení Evropské komise č. 1400/2002, jsme schopni a oprávněni Vám zajistit úplnou péči o Váš vůz Kia. Provádíme opravy a servisní prohlídky nových i starších vozů značky Kia bez ztráty záruky výrobce na Váš vůz a samozřejmě zaznamenáváme tyto prohlídky i do Vaší servisní knížky. Navíc v případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám zprostředkovat i záruční opravu v autorizovaném servisu.

Bloková výjimka
V oblasti servisu a prodeje automobilů začalo dne 1.10.2005 platit nové nařízení, které se obecně vžilo pod názvem "Změna blokové výjimky". Cílem této změny bylo dosažení snížení cen nových automobilů i cen náhradních dílů. Dříve si automobilky - výrobci mohli diktovat kdo a kde bude jejich výrobky prodávat, jak bude prodejna vypadat a především jaká bude prodejní cena. S tímto nařízením však uvedené restrikce ze stran automobilek končí, což by mělo vézt ke vzniku nových prodejců a servisů, tím pádem k větší konkurenci a v konečném důsledku ke snížení ceny pro zákazníka.

V praxi to znamená následující:
- Nezávislý servis je oprávněn provádět veškeré nezáruční opravy a údržby stanovené výrobcem na jakémkoliv vozidle, aniž by tím zákazník ztratil záruku daného výrobce. Platnost záruky je samozřejmě podmíněna řádně a odborně provedenou prací nezávislého servisu, stejně jako je to podmíněné i u autorizovaného servisu.
- Při opravě či údržbě může nezávislý servis použít i díly jiné, než dodané výrobcem.
- Záruční opravu, na níž se vztahuje záruka výrobce, provádí pouze autorizovaný servis s použitím jen originálních náhr.dílů.
- Nezávislý servis má dle Blokové výjimky přístup ke všem technickým informacím, diagnostickému a jinému vybavení, které je potřebné k opravě a údržbě vozů daného výrobce.
- Nezávislý servis má možnost školit své zaměstnance ve spolupráci se zastoupením daného výrobce.
- Obchodní společnosti se značkovým servisem mohou provozovat značkový i neznačkový servis i jiného výrobce.


Příslušenství a náhradní díly

Navštivte nás nebo kontaktujte našeho specialistu a vyberte si z široké nabídky originálního i neoriginálního příslušenství a náhradních dílů.


Kde nás najdete?

Najdete nás na Novohradské ulici č.p. 70 v Českých Budějovicích po pravé straně směrem na Nové Hrady naproti Centru lékařské genetiky. Budeme se na Vás těšit ve všední dny od 7:15 – 17:00.